×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 962.

20.08.2016 r. odbyła się kolejna wycieczka zorganizowana przez Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance do Zoo we Wrocławiu. Wyjazd udał się wyśmienicie! Wróciliśmy przepełnieni wrażeniami. Wrocław przywitał nas dobrą na zwiedzanie pogodą, bez deszczu i nie za gorąco. Najpierw udaliśmy się do Afrykarium...

Wycieczka do ZOO we Wrocławiu. Termin: 20 sierpnia 2016 (sobota). Zostały jeszcze 4 wolne miejsca.

Plan wycieczki:

Wszystko co dobre kiedyś się kończy - niestety. Wczoraj pożegnaliśmy kolejnych uczestników półkolonii żeglarskiej organizowanych przez MDK i TSD Sport.

Dzisiaj, czyli 5 sierpnia zakończył się już kolejny turnus MDK w Trzciance. Był to już przedostatni turnus wspaniałej letniej przygody uczestników półkolonii.

Czy dzieci w wakacje się nudzą? Na pewno nie MDK w Trzciance. Zobaczcie sami jak bawili się uczestnicy Turnusu VI, wrażeń nie brakowało.

Kolejna wakacyjna przygoda uczestników półkolonii z MDK i TSD Sport... Tym razem w Jura Parku w Solcu Kujawskim. Dzieci stanęły twarzą w twarz z wieloma ogromnymi roślinożercami.

Ruszyła kolejna  półkolonia MDK i TSD Sport. Turnus VIII to kolejna aktywna  półkolonia z mnóstwem żeglarskich zabaw i przygód.

Turnus VII rozpoczęto…

Równolegle z turnusem VI rusza turnus VII.

Zapraszamy na kolejną edycję półkolonii organizowanych przez naszą placówkę.

Koniec półkolonii V…

W ostatni piątek zakończył się V turnus półkolonii żeglarskich organizowanych przez MDK i TSD. Pogoda dopisywała i humory uczestnikom też.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /templates/cyanna/html/com_k2/default/user.php on line 270