Wypoczynek

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą półkolonii MDK na nadchodzące wakacje!:)

Ferie 2019

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami;)

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą MDK na ten czas!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą półkolonii MDK na nadchodzące wakacje!:)

MDK we Wrocławiu

rupa z MDK w Trzciance w dniu 27.08.2017 roku odbyła wycieczkę do Wrocławia – stolicy Dolnego Śląska i Kotliny Kłodzkiej. We Wrocławiu pani przewodnik oprowadziła nas po Ostrowie Tumskim, zwiedziliśmy Katedrę, poznaliśmy Legendę o Bramie Kluskowej, spacerowaliśmy po Moście Zakochanych, Wyspie Piaskowej. Zwiedzaliśmy też średniowieczne więzienie, Stare Jatki, Pomnik Zwierząt Rzeźnych, Witraż JP II w kościele św. Elżbiety, Rynek: Ratusz, Pręgierz, Zegar z jedną wskazówką, Piwnicę Świdnicką, Plac Solny, Promenadę Staromiejską, Dzielnicę Wzajemnego Szacunku, Muzeum Teatru. Oczywiście odbyły się też liczne spotkania z krasnoludkami. Na koniec Kolejkowo, gdzie podziwialiśmy największą makietę kolejki torowej w Polsce. Szczęśliwie wróciliśmy do domu i na pewno będziemy miło wspominać tę wycieczkę.

Dzięki współpracy z Klubem TSD Sport i wsparciu Gminy Trzcianka ponownie mogliśmy uruchomić półkolonie dla dzieci. W ciągu najbliższych 5 tygodni około 160 dzieci weźmie udział w tygodniowych turnusach półkolonijnych. Zachęcamy do odwiedzania fanpageu w poszukiwaniu zdjęć z poszczególnych warsztatów i zabaw;)

Wraz z Klubem TSD Sport zapraszamy na letnie półkolonie w Młodzieżowym Domu Kultury:)

Szczegóły w załącznikach!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /templates/cyanna/html/com_k2/default/category.php on line 254