JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 962.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /components/com_k2/models/item.php on line 763

Wycieczka do świata Dinozaurów już za nami….

Kolejna wakacyjna przygoda uczestników półkolonii z MDK i TSD Sport... Tym razem w Jura Parku w Solcu Kujawskim. Dzieci stanęły twarzą w twarz z wieloma ogromnymi roślinożercami.

Rzeczywista skala prehistorycznych gadów wzbudzała w dzieciach zachwyt, a czasami przerażenie swym bardzo realnym wyglądem. Doświadczenia, doznania umożliwiły dzieciom poszerzenie wiedzy na temat dinozaurów, które bardzo dawno temu panowały na lądzie, w wodzie i w powietrzu. Oprócz części edukacyjnej uczestnicy półkolonii i nie tylko korzystali z wielu atrakcji w Parku Rozrywki. Nie zabrakło również czasu na drobne zakupy w sklepie z pamiątkami. Zabawne i fascynujące atrakcje były niezapomnianym doświadczeniem wszystkich uczestników. W wycieczce wzięło udział 72 uczestników. Opiekunami byli Dominika Wiśniewska, Dorota Kaczmarzewska, Łukasz Bagrowski, Danuta Zawadzka i Marcin Wiśniewski.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /templates/cyanna/html/com_k2/default/item.php on line 262