Zima

Ferie 2019

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami;)

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą MDK na ten czas!

Ostatnie wspomnienie o feriach;)

 

https://youtu.be/M_JCWR4V7ds

Piątek był ostatnim dniem naszej drugiej półkolonii...całe szczęście spędziliśmy go bardzo pozytywnie, każdy z uczestników prócz mnóstwa radości dostał także pamiątkowy dyplom wzorowego półkolonisty i tym samym mogliśmy zadowoleni kończyć ten tydzień;) Ferie dobiegły końca, ale przecież możemy spotykać się dalej na naszych stałych zajęciach! Komu się podobało to zapraszamy, a wachlarz zajęć jest przecież bardzo bogaty.

Do zobaczenia w MDK!

W środę MDK wybrał się z grupą chętnych na basen i lodowisko;) I tu i tu radości było co niemiara;) 

Cóż zresztą się dziwić, skoro najpierw zmęczyliśmy się ślizgając po tafli lodowiska, a następnie odpoczywaliśmy w ciepłej wodzie..żyć nie umierać;)

Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach z MDK!

Nasi półkoloniści nieprzerwanie się bawią! Mają chyba aż za dużo atrakcji - wczoraj wybrali się do...Honolulu;) Co więcej popołudniem odbyło się jeszcze wyjście na lodowisko i do aquaparku zatem nie bez podstaw śmiemy twierdzić, że chyba macie tu za dobrze..;) Więcej zdjęć już wkrótce na fanapage'u MDK;)

 

Wystartowaliśmy z drugim turnusem zimowych półkolonii! Kolejna grupa dzieci skorzystała z oferty MDK i zapisała się na tydzień ciekawych zajęć i zabaw z naszymi instruktorami. W planie jest także część wyjazdowa: znów wybierzemy się chociażby na basen i lodowisko;) Cóż, bawcie się dobrze!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /templates/cyanna/html/com_k2/default/category.php on line 254